הכנת שיר בהפתעה
הקלטת שיר בהפתעה. מפתיעים את הקרובים לכם עם שיר בהקלטת אולפן
30 במרץ 2019
הקלטת שיר בהפתעה לאישה
שיר בהפתעה לאישה: הקלטת שיר מתנה לבת הזוג – ט”ו באב, יום האהבה
28 במאי 2019

שיר בהפתעה לאישה: המתנה המושלמת ליום האהבה

המתנה המורכבת מכל המתנות היא המתנה הטובה ביותר ליום אהבה. יום אהבה מעודד גברים רבים לנסות להרשים את האישה ובת הזוג, במתנה מרשימה, איכותית וחשוב מכל – מתנה מקורית.
“אולפני לי-רון” פותרים לכם את משימת איתור המתנה לאישה: שיר בהפתעה ליום האהבה בהקלטה באולפן הקלטות מקצועי.

חידת יום האהבה: המתנה המקורית ביותר לאישה

אם אתם זמרים חובבים ואפילו אם אתם רחוקים שנות אור משירה, שיר בהפתעה כמתנה מקורית ליום האהבה יפתור לכם את החידה סביב המתנה המושלמת והמקורית ביותר ליום האהבה.
גברים רבים מנסים לחשוב על המתנה הטובה ביותר לאישה ביום האהבה ובין המתנות ניתן למצוא: בושם יוקרתי, תכשיט, בגדים, מסעדות, טיסה לחו”ל ועוד.
לא תשמעו מאיתנו כי יש לפסול את המתנות האלו, אך יקרה ככל שתהיה אין כל מקוריות במתנות המוכרות והשגרתיות.

אם אתם מחפשים מתנה מקורית ליום האהבה בנוסף למתנה השגרתית – שיר בהפתעה לאישה באולפן הקלטות, הוא המתנה המושלמת עבורכם.
רבים אף מסתפקים בשיר בהפתעה כמתנה יחידה ומכובדת.
כל שיר ליום האהבה המוקלט ב”אולפני לי-רון” לנצח יהיה ייחודי ומקורי כל פעם מחדש: את המילים לשיר בהפתעה תוכלו לכתוב בעצמכם או להיעזר בחברים ומשפחה (לא חובה לכתוב מילים חדשות, ניתן גם לשיר את מילות השיר המקוריות), ניתן להוסיף אפקטים ותוספות עריכה לשיר וכמובן קולכם כזמרים בכל רמה הוא מתנה מקורית וייחודית.

שיר בהפתעה באולפן ההקלטות

ללא כותרת 5 300x169 - שיר בהפתעה ליום האהבה

שיר בהזמנה

לאחר שקבעתם יום הקלטה עם “אולפני לי-רון”, בחרתם את השיר והחלטתם אם לכתוב מילים חדשות או לשיר את מילות השיר הקיימות – תתחילו בתהליך הקלטת השיר ליום האהבה, תהליך קל ומהנה.
בכניסה לחדר ההקלטות המקצועי באולפן, תוכלו להתרשם מבידוד אקוסטי איכותי ומציוד סאונד והקלטה ברמה גבוהה להקלטת קול באיכות גבוהה.

מתחילת ההקלטה ועד סופה ילווה אתכם מפיק מוזיקאלי המומחה הקלטות לאירועים כדוגמת הקלטת שיר ליום האהבה, המפיק יכוון אתכם, יבצע כמה חזרות הקלטה שצריך וזה על-מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.
אל דאגה, אינכם צריכים להיות זמרים כלל, “אולפני לי-רון” מאפשרים במה ומשקיעים את מירב המאמצים עבור זמרים מקצועיים וגם עבור הקלטות לאירועים של זמרים חובבים או כאלו שאינם זמרים כלל.
לאחר סיום ההקלטה תתבצע עריכת קול מקצועית לצורך שיפור קולכם בעזרת אפקטים שונים – כך שאם תזייפו, נדאג לתקן ולעלות את רמת השיר.

משלימים את המתנה ליום האהבה

אחרי סיום התהליך הכיפי של הקלטת השיר ליום האהבה וכן בגמר סיום העריכה, תצאו עם שיר בהפתעה אותו תעניקו לאישה או בת הזוג במיוחד ליום האהבה.
שיר בהפתעה לכל אירוע ובמיוחד בימים רומנטיים שכאלו, הוא מתנה שאינה רק מקורית וייחודית לכל מקליט אלא גם נשמרת ונצרבת כזיכרון חיובי לאורך שנים רבות עבור המקליט וכמובן עבור האדם שלו הקליטו את השיר.

לאחר סיום עריכת השיר בהפתעה תצאו עם מתנה מושלמת, אך זה אינו סוף הסיפור, את השיר תקבלו כדיסק שעליו תוכלו להדפיס תמונה/תמונות, בצירוף ברכה או הקדשה אישית והכל בהתאם לבחירתכם.
בנוסף לדיסק, תקבלו גם אריזת עץ יוקרתית בצבעים אדום או כחול.
תרצו לשפר את השיר ולהפתיע את בת הזוג אפילו עוד יותר? חלק גדול ממקליטי השיר בהפתעה עבור יום האהבה רוכשים בנוסף גם קליפ בהפתעה לכל אירוע, ביום האהבה לפעמים טוב מראה עיניים וכמובן כל המחירים לכל השירותים של “אולפני לי-רון” הם בתמחור מיוחד הנוח לכל כיס.

הפתיעו את בת הזוג ביום האהבה – אין רומנטי ומקורי יותר משיר בהפתעה.

שיר בהפתעה
שיר בהפתעה
שיר בהפתעה - להפתיע, לרגש ולהעניק שיר בהקדשה אישית. מתנה מיוחדת לכל אדם או אירוע!

Comments are closed.

שיר בהפתעה למען הקהילה