{שיר בהפתעה באולפני לי-רון}

שיר הפתעה נולד מהצורך של אנשים רבים לתת מתנה מקורית לאהובי ליבם..הרבה אנשים חיפשו מתנות מקוריות ולא מצאו..עד שאולפני לי-רון העלו רעיון שאנשים יכולים להעניק אחד לשני שיר בהפתעה שבו הם מקליטים שיר בקול שלהם ומקדישים במתנה את השיר. אם הם ירצו גם הם יוכלו להצטלם ולהעניק קליפ..מתנות שנשארות לנצח.

10

שנות ניסיון

500

דוגמאות בערוץ היוטיוב שלנו

52954

זמרים וזמרות שמגיעים אלינו מידי שנה

10000

מאגר פלייבים עשיר ומגוון

{מה צריך לדעת על השירות שלנו?}

שיר בהפתעה
באולפני לי-רון כאשר אתם מגיעים להקלטת שיר אתם מקבלים הדרכה צמודה ואישית ממפיק מוזיקלי מנוסה אשר יעזור לכם להישמע טוב יותר ויערוך לכם את הקול..יש לנו ניסיון רב בכדי להפוך כל זמן חובבן לזמר מקצוען. אנו נעשה הכל בכדי שהשיר שאתם רוצים לתת בהפתעה יישמע כמו הפקה של מיליון דולר!
קליפ בהפתעה
כאשר תרצו לעשות קליפ בהפתעה, אנו נצלם אתכם במצלמת וידאו מקצועית ובציוד צילום מתקדם, נשלב תמונות שתעבירו לנו בקליפ ונגרום לקליפ שלכם להיראות שמח, הומוריסטי ומושקע.

{איך הכל התחיל?}

  • 11.05.2012פתיחת אולפני לי-רון

    לאחר שיקולים רבים, לירון החליט להקים אולפן הקלטות משלו ברמת גן אשר יספק מענה לביקוש הרב - הקלטות מקצועיות לאירועים, החל מהפקת שיר במתנה, שיר בהזמנה, שיר בהפתעה, קליפ במתנה, שירותי זמר/ת ליום אחד ועוד.. כבר מההתחלה השמועה עברה במהרה ולקוחות רבים נהרו לאולפן החדש של לירון והתרשמו מהמקצועיות, הסבלנות והאיכות הסופית של השיר או הקליפ שלהם. נכון להיום האולפן כבר קיים עם אלפי לקוחות מרוצים ומוניטין רב בתחום.
  • 29.12.2010עבודה באולפני הקלטות בתל אביב

    לאחר לימודי ההפקה והסאונד ועם הידע העשיר והמגוון במוזיקה, לירון החל לעבוד במספר אולפני הקלטות בתל אביב..לקוחות רבים היו מגיעים לאולפני ההקלטות ומבקשים רק אותו בתור המפיק המוזיקלי שיקליט אותם..לירון אף קודם למשרת "מנהל אולפן" באחד מאולפני ההקלטות הבכירים בצפון תל אביב ועבד שם שנה וחצי בתפקיד זה.
  • 15.08.2009סיום לימודי הפקה וסאונד

    לירון קטלן, הבעלים של אולפני לי-רון שמספק שירותי הקלטות מקצועיות לאירועים, כבר מגיל 14 יצר, כתב, שר, הפיק והופיע..אך בכדי לעשות זאת בצורה מקצועית הוא למד במכללת בי פי אם את מסלול ההפקה והסאונד וסיים בהצטיינות.
שיר בהפתעה למען הקהילה