רעיון לדייט ראשון? הקלטת שיר דואט!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

דייט ראשון? מה לעשות בדייט ראשון? לאן ללכת בדייט ראשון? מה לעשות בדייט ראשון? דייט ראשון מצחיק, מיוחד, שונה ומפתיע? הקלטת שיר דואט באולפן!

נשים וגברים מחפשים רעיונות לדייטים כיפיים בערב דייט ראשון, הקלטת שיר זוגי באולפן הקלטות היא רעיון מקורי לדייט ראשון מושלם שייזכר למשך תקופה ארוכה כחוויה משחררת ומהנה.
איך הקלטת שיר זוגי באולפן הקלטות הפכה לדייט ראשון כיפי בערב ובשעות נוספות במהלך היום? האם אחד מבני או בנות הזוג צריכים לדעת לשיר? ומה יצפה לכם ביום הקלטת השיר באולפן הקלטות מקצועי?

תוסיפו לרשימה שלכם רעיון מיוחד לדייט: הקלטת שיר זוגי באולפן הקלטות מקצועי

מי מאיתנו לא שובר את הראש כל פעם מחדש כדי לנסות ולמצוא רעיון טוב לדייט ראשון? אם אתם בדייטים הראשונים שלכם, זוג נשוי או זוג שיוצא כבר כמה שנים, ישנן אפשרויות רבות שייצרו עבורכם רעיון לדייט זוגי: סדנאות, עיסוי בספא או הזמנת ספר ביתי, ערב ביתי עם בינג’ סרטים, ערב קוקטיילים, סדנאות זוגיות, לצאת להופעה של זמר או סטנדאפיסט, טיול זוגי, שף פרטי בבית, סרט VIP בקולנוע ורעיונות רבים נוספים שנבחרים ע”י ישראלים רבים כל שנה מחדש.
כחלק מרעיונות לדייטים בלתי שגרתיים ומיוחדים, הלהיט החם ביותר בקרב הזוגות בישראל הוא הקלטת שיר זוגי באולפן הקלטות מקצועי, הקלטת שיר קאבר ע”י בני ובנות הזוג.

הקלטת דואט באולפן הקלטות לא הגיעה רק אל פסגת רעיונות לדייטים ראשונים עם בן הזוג או בת הזוג, דייט מקורי הוא כזה שייחודי לכל זוג מחדש כאשר הקלטת שיר זוגית מאפשרת את הייחודיות והמקוריות ברמה הגבוהה ביותר.
כדי להקליט שיר באולפן ההקלטות של “אולפני לי-רון” כל מה שצריך לעשות הוא לבחור שיר אהוב ומוסכם ע”י בן ובת הזוג, ובקולכם הייחודי להקליט את שיר הקאבר, קולכם הייחודי שיעבור עריכת קול מקצועית יאפשר את המקוריות אותה מחפשים זוגות רבים.
בנוסף לייחודיות של התהליך, דייט מוזיקלי שכזה יאפשר לכל זוג (טרי או וותיק) לייצר חוויה עם זיכרון ארוך טווח, מסוג החוויות שהופכות לחובה עבור כל זוג בישראל.

מה עושים לפני ההקלטה?

טרם הקלטת שיר זוגי באולפן, מומלץ לחפש קצת בגוגל ולהיכנס ליוטיוב כדי לבחור שיר אהוב אותו תרצו להקליט, הסכמה בין בני הזוג היא חשובה ומאפשרת לתהליך המקדים להקלטה לשפר ולחזק את הזוגיות.
לאחר שבחרתם את השיר, צרו קשר עם נציגי “אולפני לי-רון” וקבעו יום ושעת הקלטה, אם אתם רוצים להפוך דייט כיפי להפתעה, תוכלו לעדכן את האולפן שמדובר בהפתעה ולבחור איך אתם מפתיעים את בן או בת הזוג.
אם בהפתעה או בהחלטה משותפת, הקלטה זוגית באולפן הקלטות מתאפשרת כדייט רגיל אך גם מאפשרת למצוא פתרון עבור רעיון לדייט יום הולדת, דייט ביום נישואין או רעיון מקורי לדייט ביום האהבה.

האם צריך לדעת לשיר? מה קורה ביום ההקלטה באולפן?

הקלטת יחיד, הקלטה זוגית או הקלטה קבוצתית, המשותף לכולם? אף אחד מהמקליטים לא צריך לדעת לשיר, לא צריך יכולות ווקאליות מיוחדות וכל מה שצריך לעשות הוא ליהנות מהקלטת שיר שאינה מלחיצה ומגבשת בין בני ובנות הזוג.
בכניסתכם לאולפן יקבל אתכם המפיק המוזיקלי בעל ניסיון רב השנים בהקלטות מכל הסוגים, אל תפחדו לזייף, המפיק יודע לסדר ולכוון כל מקליט ובעל ניסיון רב עם מקליטי שירי קאבר ללא ניסיון וללא יכולת שירה.
בכל אדם קיים פוטנציאל מוזיקלי, המפיק ידאג למצות את הפוטנציאל הזה וידע לעצור אתכם בנקודות הרלוונטיות בשיר, בנוסף המפיק המוזיקלי יערוך את קולכם בתוכנות עריכה מתקדמות ליצירת תוצאה סופית איכותית.
בסיום העריכה המפיק המוזיקלי יעביר אליכם את השיר שהוקלט באיכות סאונד גבוהה מאוד.

לחזור למשהו ספציפי?

דוגמאות שלנו 👇

שיר בהפתעה למען הקהילה