קליפ בהפתעה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

תהליך הפקת קליפ בהפתעה

מחפשים רעיון מקורי למתנה?
רוצים להפתיע את אהובי ליבכם עם קליפ בהפתעה?
יש לנו את המתנה המושלמת והמקורית ביותר שתוכלו להעניק ליקירכם..
שיר שאותו אתם תקליטו בקול שלכם וגם תצטלמו עם שלל אביזרים מצחיקים שבסופו של דבר תעניקו סרטון מצחיק, הומוריסטי, מיוחד וייחודי.

מתנה אישית ומפתיעה לכל אדם, ולכל אירוע שרק תרצו להפתיע.

מהם השלבים בתהליך הכנת הקליפ?

שלב 1

בוחרים שיר – בכדי לעשות קליפ בהפתעה כמה שיותר אישי, אנו ממליצים לכם לבחור שיר יוכל לתאר כמה שיותר את האדם החוגג. אם תרצו אפילו ניתן לשנות את כל המילים של השיר ולעשות מילים מקוריות שיספרו את סיפור חיוו בצורה הומוריסטית ומיוחדת. אנו חושבים שרצוי שהשיר יהיה שמח וכיפי מאשר שקט ורגוע..כי כאשר נצלם אתכם יש חשיבות רבה לאנרגיה ולשמחה שתוכלו להעביר למצלמה..כי בסופו של דבר זה מה שיראו אחר כך בוידאו..אם תשירו ותיראו עצובים אז גם הקליפ ייצא כך. לכן, רצוי לבחור שיר כיפי, שמח ומקפיץ שתוכלו לשיר.

קליפ בהפתעה

שלב 2

בוחרים מי ישיר אתם יכולים לבחור מי ישיר..האם אתם לבד, האם המשפחה הקרובה או המורחבת, האם החברים הטובים, האם החברות הטובות, האם קולגות ואנשים מהעבודה, האם החוגג/ת ישתתפו בהקלטה ובצילומים..למעשה, כל אחד מהשיקולים הללו צריך לעשות במחשבה רבה כי אופי הקליפ ינוהל לפי האנשים שמשתתפים בקליפ.

קליפ במתנה

שלב 3

מקליטים באולפן – לאחר שבחרתם שיר ובחרתם מי ישיר אותו אתם צריכים להגיע להקלטה. בהקלטה באולפן יעבוד איתכם מפיק מוזיקלי מנוסה בצורה צמודה והדוקה על הביצוע. הוא יעזור לכם להוציא ממכם את הזמר החבוי בכם או את הזמרת שלא ידעת שקיימת עמוק אצלך בפנים. אנו יודעים שלא נולדתם זמרים מקצוענים ולכן נעשה את הכל כדי להסביר לכם בסבלנות כיצד להוציא ביצוע טוב יותר ולהוציא יותר מהקול שלכם..אנו נערוך לכם את הקול במגוון אפקטים, ולאלו שחוששים, כן, אנו עורכים לכם גם זיופים "קשים"..אנו לא נוותר לכם בקלות וננסה לעשות כמה פעמים אפילו שורה מסוימת כדי שהיא תצא טוב..ותסמכו עלינו, אנו לא נתייאש עד שנצליח להוציא מכם את המיץ המוזיקלי.

שלב 4

מצלמים באולפן – אחרי ההקלטה תגיע לאולפן צלמת מקצועית עם ציוד צילום. בשלב זה אתם תקבלו מאיתנו גם שלל אביזרים ואקססוריז מיוחדים כמו דרבוקה, חצוצרה, גיטרה, וכל מיני כובעים צבעוניים וזוהרים. ככל המרבה הרי זה משובח..כמה שהקליפ יהיה יותר הומוריסטי וזורם מבחינתכם התוצאה תהיה מצחיקה ומגניבה יותר..אז למעשה, עם הדברים שתרצו להחזיק או לשים עליכם אתם תכנסו לצילומים..בזמן הצילומים הצלמת תבקש מכם לשיר את השיר בזמן שאתם שומעים אותו ברקע. אך בפועל אתם לא תשירו באמת אלא רק תעשו את פעולת הליפסינק שהיא לזמזם את השיר או להזיז רק את השפתיים..השיר כבר מוקלט ולכן לא ישמעו אתכם במצלמה לאחר מכן, כאן אפשר לזייף חופשי. המטרה החשובה היא להראות הנאה, כיף ושמחה.

שלב 5

מעבירים חומרי גלם – אחרי הצילומים נשב יחדיו ונעביר לכם דגשים מיוחדים בנושא הקליפ. כמו : מה תרצו שיהיה רשום בפתיחת הקליפ, מה יהיה רשום בסוף הקליפ, האם יש הקדשה מיוחדת שתרצו להוסיף במהלך הקליפ, וכו'..במקביל אתם תעבירו לנו תמונות שנוכל לשלב במהלך הקליפ. רצוי תמונות רוחב איכותיות שלא עברו המרה של פייסבוק, וואטאפ, אינסטגרם וכו'..כי המרה זו מורידה באיכות של התמונה וברגע שאנו עורכים אותה ומכניסים לקליפ שמוצג במסך גדול אז התמונה מפוקסלת, משמע, האיכות נפגעת בצורה משמעותית.

עורכים את הקליפ – אחרי קבלת חומרי הגלם מכם והדגשים אנו עורכים את הוידאו קליפ בשילוב התמונות, הצילומים, השיר שהוקלט וכתוביות שרצות לפי מילות השיר. אנו נכניס את התמונות בכל מיני קטעי מעבר ספציפים בקליפ ונשלב את הצילומים ואת כל מי שהקליט מבחינה עריכתית היכן שמתאים.

קבלת הקליפ – לאחר כ5-7 ימי עבודה אתם מקבלים את הקליפ ישירות למייל. תחילה תקבלו את הקליפ כלינק לצפייה ביוטיוב, בשלב זה תוכלו לומר לנו אם יש צורך לשנות משהו או להוסיף משהו. ברגע שתאשרו את הקליפ הוא יגיע אליכם ישירות להורדה כקובץ מקורי. ניתן להגיע לאולפן שלנו ולקחת דיסק DVD עם הקליפ.

הקרנה באירוע שלכם – את הקליפ שתקבלו מאיתנו תוכלו להקרין באירוע שלכם או בכל מקום שתרצו..אם יש מקרן אז ניתן לחבר USB או HDMI ולהקרין דרך מחשב או דיסקון קי, אם אין מקרן ואתם רוצים להקרין בטלויזיה בבית או במסעדה או אפילו באוטו תוכלו להוריד את הקליפ למחשב הנייד או לטלפון ולהסריט משם. מה שבטוח, ההפתעה הושלמה!

להלן מספר דוגמאות

רוצים להפיק קליפ בהפתעה עם שיר בהקדשה אישית?

רק באולפני לי-רון! צרו קשר וקבלו פרטים עוד היום!

לחזור למשהו ספציפי?

דוגמאות שלנו 👇