שיר בהפתעה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

תהליך הפקת שיר בהפתעה

מעוניינים לתת שיר בהפתעה? רוצים להפתיע בענק השנה?
יש מספר דברים חשובים שצריך לדעת על איך מכינים שיר, איך מקליטים שיר, וכמובן, מה זה דורש מכם.

להלן כל ההסבר שחשוב שתדעו על הכנת שיר בהפתעה באולפן ההקלטות,
אולפני לי-רון

להקליט שיר בהפתעה

שלב 1: בחירת שיר

כאשר אתם רוצים לתת למישהו שיר בהפתעה, רצוי לבחור שיר שהוא מכיר, שיר שמסמל משהו עבורו או עבורכם, שיר שיהפוך בסופו של דבר להקדשה אישית. אנו ממליצים לבחור שיר שהוא עדכני ורלוונטי עבורו. כמו כן, קיימת אופציה לשנות לחלוטין את המילים של השיר ולהחליף אותם במילים מקוריות שאתם תכתבו או כותבת מילים מקצועית. בשינוי המילים אתם למעשה מייצרים שיר חדש שמדבר רק על האדם החוגג ועל האירוע המיוחד ובכך הופכים את השיר להקדשה אישית וספציפית..במקום לשיר שיר קאבר רגיל ולהקדיש במתנה, אתם מקליטים שיר קאבר עם מילים חדשות ואישיות..בכך ההפתעה הופכת למקורית יותר , אישית יותר, וייחודית הרבה יותר.

שלב 2: הכנה להקלטה

לאחר שהחלטתם איזה שיר תשירו ויש לכם כבר את המילים של השיר, אתם צריכים להתאמן המון לפני ההקלטה. הקלטה זה לא קריוקי, ולכן צריך לעשות חזרות ולשיר את השיר מספר פעמים כדי לעשות אותו טוב באולפן. תשירו את השיר בבית, בעבודה, בנסיעה באוטו ובמקלחת..בכל מקום שתוכלו..חשוב רק לשמור על סודיות כדי שהאדם שבשבילו אתם עושים את השיר לא ישמע זאת. הכנה טובה להקלטה תעזור לכם לעשות ביצוע יותר טוב באולפן.

שלב 3: הקלטה באולפן

אנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם לא זמרים מקצועיים ולכן בזמן ההקלטה אתם תקבלו הדרכה אישית וצמודה עם הרבה סבלנות. אנו ננסה להוציא את הפוטנציאל החבוי בכם החוצה ונקליט את השיר במספר טייקים, נקליט כמה שורות כל פעם ונערוך אותם ולאט לאט נבנה את השיר בחלקים..בצורה האופטימלית הזו אתם יכולים לעבוד כל פעם על חלק מסוים בשיר ולעשות אותו טוב יותר..בשלב זה אנו בוחרים בפינצטה את הקטעים הטובים שהקלטתם ושומרים אותם לשלב העריכה.

 

להקליט שיר באולפן

שלב 4: עריכה ומיקס סופי

בשלב זה אנו עורכים ומשפרים את הקול שלכם ואת הטייקים שעשיתם..אנו נעזרים בתוכנה מיוחדת לתיקון זיופים, מוסיפים אפקטים מותאמים אישית לקול שלכם ומסדרים את הסאונד הכללי של השיר..שלב זה נקרא מיקס.
אנו עושים מיקס בין הקולות שלכם לבין הפלייבק כדי שההתאמה תהיה מושלמת והשיר ישמע טוב בכל מערכת או אמצעי לניגון מוזיקה. לאחר העריכה אנו נשלח לכם את השיר במייל, בוואטאפ וכמובן תקבלו אותו על דיסק.

מה דעתכם להוסיף להפתעה גם קליפ? אנו יכולים לצלם אתכם באולפן ולערוך לכם וידאו קליפ מטריף או מצגת מושקעת! לפרטים על קליפ בהפתעה לחצו כאן!

רוצים ליצור שיר ולתת אותו במתנה? צרו איתנו קשר והזמינו מקום עוד היום!

לחזור למשהו ספציפי?

דוגמאות שלנו 👇