עשיתי שיר בהפתעה – איך ואיפה כדאי להפתיע את החוגג/ת?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי לכל אירוע נמצאת בביקוש שיא כבר מספר רב של שנים, עם אלפי מקליטי שירים וקליפים בהפתעה.
אחרי שהקלטתם שיר בהפתעה עליכם לבחור איך כדאי להפתיע את היקרים לכם? האם לשלב חוויות ומתנות נוספות? וכיצד אנשים מגיבים לשיר שהוקלט במיוחד עבורם? אז איך להפתיע את ההורים, בן זוג, בת זוג, חברה, חבר, ידיד, ידידה או אפילו סבא וסבתא? כל הפרטים על ההפתעה המקורית ביותר בישראל, בתהליך מהנה של הקלטת שיר באולפן מקצועי עבור כל אדם.

מתנה לאישה או מתנה לגבר: שיר בהפתעה מתאים לכל אירוע ויישאר כמזכרת לכל החיים!

שיר בהפתעה מתאים לנשים ולגברים כאחד, לכל הגילאים וכל המגזרים.
במחיר נוח לכל כיס, כבר מספר רב של שנים כל אדם בישראל יכול להקליט שיר קאבר לכל אירוע ועבור כל אדם היקר לליבו.
כהפתעה נפרדת או בשילוב עם ערב מיוחד, שיר בהפתעה יתאים לכל אירוע: שיר בהפתעה ליום הולדת, הקלטת שיר ליום נישואין או יום האהבה, שיר בהפתעה לעובד או מנהל שעוזב את העבודה, הקלטה קבוצתית של חברים לחתונה או מסיבת רווקות/רווקים ועוד.
“אולפני לי-רון” פתוחים עבור כל אדם להקלטת שיר בהפתעה – הדבר החשוב ביותר, אין צורך להיות זמרים וכל אחד ואחת יכולים להקליט שיר בהפתעה באולפן הקלטות מקצועי.

מרגע בחירת עד השיר והמילים ועד ליום ההקלטה ב”אולפני לי-רון”

הקלטת שיר בהפתעה ב”אולפני לי-רון” היא פשוטה וקלה, כל מה שצריך לעשות זה להחליט כמה אנשים מגיעים להקליט (מקליט אחד, זוג או קבוצה) ולבחור כמה שירים עדיפים שמתוכם תקליטו את השיר המועדף ביותר עליכם.
לאחר החלטת מספר המשתתפים ושיר הקאבר הצפוי, צרו קשר עם נציגי משרדי האולפן וקבעו יום ושעת הקלטה.
במידה ותרצו לשנות חלק ממילות השיר המקוריות, בצעו זאת בהתאם ללחן של השיר והדפיסו את המילים ליום ההקלטה (אם לא הדפסתם, שמרו את המילים בנייד ונדפיס עבורכם ביום ההקלטה).
אם תרצו להפוך את השיר בהפתעה לקליפ בהפתעה, בררו פרטים נוספים עם נציגי האולפן בשיחה תיאום יום ההקלטה.

במהלך כל יום ההקלטה באולפן ההקלטות המקצועי של “אולפני לי-רון” ילווה אתכם המפיק המוזיקלי עתיר הניסיון בתחום הקלטות לאירועים, לירון קטלן.
המפיק המוזיקלי יכוון ויסדר אתכם טרם ההקלטה, יבצע אתכם סבבי חזרות על נקודות מסוימות בשיר לצורך הקלטת הביצוע הטוב ביותר שלכם ולבסוף יערוך את ההקלטה שלכם בתוכנות עריכת סאונד מתקדמות לשיפור קולכם ולתיקון זיופים.
ההקלטה מבוצעת באולפן הקלטות עם ציוד הקלטה מתקדם ליצירת איכות סאונד גבוהה מאוד.

איך להפתיע עם המתנה? איפה כדאי להפתיע עם המתנה המפתיעה?

כדי להפתיע את האדם לו הקלטתם את השיר בהפתעה לא צריך להשקיע שעות וימים של מחשבה, עליכם לחשוב על מספר מקומות אפשריים בהם תוכלו להפתיע את מי שהקלטתם לו או לה את השיר.
דוגמאות לצורות של הפתעה שבוצעו בעבר:

  • במידה והקלטתם שיר בהפתעה ליום הולדת לאישה, תוכלו להשמיע לה את השיר באוזניות במסעדה, בארוחה רומנטית בבית או במהלך פיקניק.
  • אם צילמתם קליפ לשיר, תוכלו להקרין את השיר על מקרן, בחיבור לטלוויזיה או לעלות את הקליפ ליוטיוב.
    האדם לו הקלטתם את השיר יצפה יחד אתכם ויתרגש מההפתעה המקורית.
  • אם הקלטתם שיר בהפתעה לעובד או מנהל או שיר בהפתעה קבוצתי לכבוד ערב חברה (בדרך כלל העובדים מצלמים קליפ לשיר), תוכלו להציג את הקליפ בחדר הישיבות או בערב החברה הצפוי.
  • שיר בהפתעה יכול להיות גולת הכותרת של הערב ויכול להגיע גם עם מתנות שונות או בזמן נופש בארץ ובחו”ל.

חשוב לזכור, אין רעיון אחד נפוץ או נהוג – כל אדם, זוג או קבוצה יבחרו את הדרך בה הם יפתיעו עם השיר לפי הדרך בה הם רואים לנכון.

התגובות: “הפתעתי אותה עם השיר במכונית בדרך לצימר”

במשרדי “אולפני לי-רון” התקבלו מאות רבות של פידבקים חיוביים עם השנים, מקליטים רבים דיווחו לנו על התרגשות והפתעה רבה כשהשמיעו את השיר ליקרים להם.
אחד מהאנשים הוא בני מתל אביב, שהקליט שיר בהפתעה באולפן לכבוד יום הנישואין עם אישתו חגית: “תכננו צימר מפנק בצפון כמתנה רומנטית ליום הנישואין, אישתי לא ידעה אבל דאגתי להקליט שיר שהיא אוהבת במיוחד. ההקלטה הייתה ממש כפית וממש התרשמתי מהתוצאה. בדרך לצימר חיברתי דיסק און קי למכונית והמתנתי ששיר ברדיו הסתיים ומיד אחרי זה השמעתי לה את השיר, חייב לציין שהיא התרגשה משיר הפתעה של ממש”.

גם אילנה מחולון הגיעה יחד עם החברות לעבודה להקליט שיר פרידה מהמנהל לעבודה: “זה כמו פעילות מגבשת לעובדים ומתנה לפרידה מעובד מסור ומנהל ותיק. הקלטנו את השיר הקבוצתי ועשינו קליפ מצחיק באולפן. המנהל שלנו עבד בבנק כמעט 30 שנה וראה הרבה דברים בחיים, השיר והקליפ לאירוע הפרידה ממש רגשו אותו”.

לחזור למשהו ספציפי?

דוגמאות שלנו 👇

שיר בהפתעה למען הקהילה